هتل کروانسرای کندو آنتالیا

kervansaraykando1.jpg

هتل کروانسرای کندو آنتالیا از جمله شیک ترین و مجلل ترین هتل های 5 ستاره آنتالیا می باشد که فاصله آن تا مرکز شهر 17 کیلومتر است. این هتل در ساحل دریا احداث شده و دارای پلاژ اختصاصی می باشد.مسافران تور آنتالیا نوروز 96 با اقامت در این هتل می توانند اوقات خوب و خاطره انگیزی را سپری نمایند.

kervansaraykando4.jpg

هتل کروانسرای کندو آنتالیا 400 اتاق دارد که تمام اتاق های آن مجهز به تلفن،سیستم کلید کارت،آلارم حریق،چای و قهوه ساز،گاو صندوق بالکن،تلویزیون و...می باشند. امکانات این هتل بسیار متنوع و شاد بوده و تمام گردشگران تور آنتالیا نوروز 96 را مجذوب خود کرده است .به عنوان مثال در تعطیلات تابستان که گردشگران از سراسر دنیا به این منطقه توریستی سفر می کنند،هتل کروانسرای کندو آنتالیا با اجرای برنامه های شاد و مفرح میزبان گروه های موسیقی ،هنرمندان و افراد سرشناس بوده و لحظاتی ناب و فراموش نشدنی را برای میهمانان خود فراهم می نماید.

kervansaraykando2.jpg

kervansaraykando20.jpg

امکانات هتل کروانسرای کندو آنتالیا:

از جمله امکانات هتل کروانسرای کندو آنتالیا می توان به: استخر در فضای باز،باغ،رستوران،پارکینگ،باشگاه ورزشی،پذیرش 24 ساعته، صرافخانه، رختشورخانه، سالن کنفرانس، فکس و کپی، سیستم امنیتی، امکانات ویژه معلولین، آسانسور، سیستم گرمایشی، فروشگاه، سالن زیبایی، سوئیت خانوادگی و ...اشاره کرد که میهمانان تور آنتالیا نوروز 96 با اقامت در این هتل می توانند لحظات خوب و خاطره انگیزی را سپری نمایند.

kervansaraykando5.jpg

kervansaraykando6.jpg

جهت رزرو و خرید تور آنتالیا نوروز 96 و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروشتماس حاصل فرمایید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید